gromada.ks.ua Громада
Культура

План заходів на день Незалежності в Херсоні

17 Августа 2016 09:42

В обласній державній адміністрації відбулось чергове засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення у Херсонській області 25-ї річниці незалежності України. Обговорили останні приготування до свят, які відбудуться 23 та 24 серпня, повідомляє прес-служба ХОДА.

Світлана Думінська, начальник управління культури облдержадміністрації поінформувала про культурні заходи, які будуть проходити в обласному центрі. Традиційно 23 серпня відбудеться церемонія урочистого підняття Державного Прапора України о 9.00 на площі біля обласної універсальної наукової бібліотеки ім.О.Гончара.

У день відзначення 25-ї річниці незалежності України 24 серпня святкування розпочнуться з урочистого мітингу о 9.00 у Шевченківському сквері біля погруддя Т.Г.Шевченка. Офіційна частина святкування розпочнеться на площі Свободи, де відбудеться відеотрансляція урочистих заходів в м. Києві.

Також відбудуться спортивні культурні та заходи: фестивалі, виставки та конкурси, пізнавально-розважальні програми та концерти.

Протягом двох днів у місті пройде більше 30 заходів, присвячених Дню Державного прапора та 25-ій річниці незалежності України.

Читайте также

Новость Херсонский театр им. Кулиша отмечен специальной наградой
15 Ноября 2018 09:52 » Культура 0 10
Херсонский театр им. Кулиша отмечен специальной наградой На Международном фестивале современной драматургии в городе Брашове (Румыния), спектакль Херсонского театра «Межа або у...
Новость Успехи каховских ансамблей на фестивале «Осенние Арабески в Польше»
10 Ноября 2018 12:55 » Культура 0 19
Успехи каховских ансамблей на фестивале «Осенние Арабески в Польше» С 31 октября по 5 ноября в польском городе Венгожево Варминско-Мазурского воеводства проходил фестиваль «Осенние Арабески в...
Новость В Херсоне прошел I региональный конкурс детских талантов
14 Ноября 2018 12:47 » Культура 0 14
В Херсоне прошел I региональный конкурс детских талантов 10 ноября при поддержке управления молодежи и спорта состоялся I региональный конкурс детских талантов «STAR TALANT’S» В конкурсе в...

Еще нет комментариев. Прокомментируйте эту новость первым

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют