gromada.ks.ua Громада
Культура

Стартує конкурс на зізнання в любові до Херсона

1 Июля 2016 10:08

Сьогодні починається конкурс «Я у тебе, Херсоне, у вічнім блаженнім полоні». Проводиться він в рамках відзначення Дня міста Відділом обслуговування Центральної міської бібліотеки імені Лесі Українки.

За мету організатори конкурсу поставили сприяння самореалізації та творчому розвиткові користувачів бібліотеки, розкриття творчого потенціалу херсонців, а також підтримка позитивного іміджу нашого рідного міста.

Проводитиметься він з 01 липня по 10 вересня 2016 року. До участі у конкурсі прийматимуться індивідуальні та групові роботи у формі есе, нарису, поезії, листа або статті. Подати роботу до участі необхідно у зазначений строк до вищевказаного відділу бібліотеки.

Переможців визначить компетентне журі. Підсумки конкурсу будуть опубліковані на сайті бібліотеки ім.. Лесі Українки та на сторінці відділу у соціальній мережі facebook. Усіх учасників буде нагороджено дипломами, призерів - спеціальними нагородами.

Читайте также

Новость В Херсоне состоялся II фестиваль колядок
10 Января 2019 11:57 » Культура 0 31
В Херсоне состоялся II фестиваль колядок 9 января, в Херсоне прошел второй фестиваль театрально - вертепного представления колядницких групп "Рождественский...
Новость В областном центре состоялся традиционный праздник Рождественской Звезды
9 Января 2019 15:03 » Культура 0 34
В областном центре состоялся традиционный праздник Рождественской Звезды 8 января 2019 года, на второй день Рождества Христова, возле главной елки ТРЦ "Фабрика" в Херсоне, в рамках городского фестиваля...

Еще нет комментариев. Прокомментируйте эту новость первым

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют