gromada.ks.ua Громада
Культура

Стартує конкурс на зізнання в любові до Херсона

1 Июля 2016 10:08

Сьогодні починається конкурс «Я у тебе, Херсоне, у вічнім блаженнім полоні». Проводиться він в рамках відзначення Дня міста Відділом обслуговування Центральної міської бібліотеки імені Лесі Українки.

За мету організатори конкурсу поставили сприяння самореалізації та творчому розвиткові користувачів бібліотеки, розкриття творчого потенціалу херсонців, а також підтримка позитивного іміджу нашого рідного міста.

Проводитиметься він з 01 липня по 10 вересня 2016 року. До участі у конкурсі прийматимуться індивідуальні та групові роботи у формі есе, нарису, поезії, листа або статті. Подати роботу до участі необхідно у зазначений строк до вищевказаного відділу бібліотеки.

Переможців визначить компетентне журі. Підсумки конкурсу будуть опубліковані на сайті бібліотеки ім.. Лесі Українки та на сторінці відділу у соціальній мережі facebook. Усіх учасників буде нагороджено дипломами, призерів - спеціальними нагородами.

Читайте также

Новость В Геническе прошел вечер семейного музицирования
11 Апреля 2019 15:59 » Культура 0 10
В Геническе прошел вечер семейного музицирования В Генической художественной школе традиционно весной проходит вечер семейного музицирования, во время которого на одной сцене...
Новость Херсонские конкурсанты победили на Международном фестивале
12 Апреля 2019 14:12 » Культура 0 6
Херсонские конкурсанты победили на Международном фестивале На Международном фестивале-конкурсе по хореографии "SKY STARS FEST in spring Krarow", приняли участие14 воспитанников образцового...

Еще нет комментариев. Прокомментируйте эту новость первым

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют