gromada.ks.ua Громада
Политика

На Херсонщині відбудеться вулична акція «Хода за свободу»

18 Октября 2018 08:50

Сьогодні, 18 жовтня у Херсоні з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми відбудеться вулична акція «Хода за свободу», яка проходитиме з 15.00 до 17.00 по проспекту Ушакова за маршрутом: площа Привокзальна - площа Свободи.

Вже о 15.30 на площі Свободи розпочнуться тематичні виступи щодо боротьби з торгівлею людьми.

Захід проходитиме за ініціативи Міністерства соціальної політики України, за підтримки Представництва громадської організації А21, Організації з безпеки та співробітництва в Європі та Міжнародної організації з міграції.

А з 12.30 годин 18 жовтня новокаховська молодь долучається до Всесвітньої вуличної акції "Хода за свободу". Маршрут: від Палацу культури до кінотеатру "Юність". Запрошуємо всіх бажаючих, одягнутих у чорний одяг, прийняти участь в акції. Скасуємо рабство всюди і назавжди!!!

Минулого року до акції приєдналося 400 міст у 50-ти країнах світу. В Україні у 2018 році до акції долучаються всі обласні центри та міста країни з метою роз’яснення та висвітлення проблеми торгівлі людьми, її основної форми та способів втягнення в експлуатацію.

Читайте также

Новость В Херсоне проходит акция в знак поддержки политзаключенных
16 Августа 2019 06:37 » Политика 0 17
В Херсоне проходит акция в знак поддержки политзаключенных В Херсоне проходит акция в поддержку политзаключенных, которые находятся на территории России. На улице Суворова активисты установили...

Еще нет комментариев. Прокомментируйте эту новость первым

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют