gromada.ks.ua Громада
Власть

У Новотроїцькому районі збудують сільську амбулаторію

8 Ноября 2018 08:27

Відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Новотроїцької районної державної адміністрації 06 листопада 2018 року надано містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкту будівництва Сиваської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Миру в смт Сиваське Новотроїцького району Херсонської області. Замовником будівництва амбулаторії визначено Департамент будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації.

сільска амбулаторія в Сиваському Новотроїцького району

Нові сільські та селищні амбулаторії будуються за кошти державного бюджету в рамках нової мережі первинної медичної допомоги по всій території України. Нова мережа первинки була сформована відповідно до методики, розробленої Мінрегіоном спільно з МОЗ, та передбачає будівництво 505 нових амбулаторій.

Для будівництва розроблені й затверджені нові технічні вимоги до проектів амбулаторій з класом енергоефективності, а також перелік необхідного медичного обладнання (в тому числі й телемедичного) для закладів первинки. Передбачені впровадження в амбулаторіях телемедицини.

Читайте также

Новость В Херсоні відбувся I Міжнаціональний форум «Херсонщина багатонаціональна»
12 Марта 2019 07:38 » Власть 0 73
В Херсоні відбувся I Міжнаціональний форум «Херсонщина багатонаціональна» 11 березня у обласному центрі відбувся перший Міжнаціональний форум "Херсонщина багатонаціональна", метою якого є консолідація...
Новость В Херсоне временно будет перекрыто движение транспорта
15 Марта 2019 10:55 » Власть 0 14
В Херсоне временно будет перекрыто движение транспорта На основании распоряжения председателя Херсонского городского совета , в связи с проведением легкоатлетического пробега...

Еще нет комментариев. Прокомментируйте эту новость первым

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют