gromada.ks.ua Громада
Власть

У Новотроїцькому районі збудують сільську амбулаторію

8 Ноября 2018 08:27

Відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Новотроїцької районної державної адміністрації 06 листопада 2018 року надано містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкту будівництва Сиваської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Миру в смт Сиваське Новотроїцького району Херсонської області. Замовником будівництва амбулаторії визначено Департамент будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації.

сільска амбулаторія в Сиваському Новотроїцького району

Нові сільські та селищні амбулаторії будуються за кошти державного бюджету в рамках нової мережі первинної медичної допомоги по всій території України. Нова мережа первинки була сформована відповідно до методики, розробленої Мінрегіоном спільно з МОЗ, та передбачає будівництво 505 нових амбулаторій.

Для будівництва розроблені й затверджені нові технічні вимоги до проектів амбулаторій з класом енергоефективності, а також перелік необхідного медичного обладнання (в тому числі й телемедичного) для закладів первинки. Передбачені впровадження в амбулаторіях телемедицини.

Читайте также

Новость Ситуация в Олешковском районе остается критической
11 Июня 2019 14:42 » Власть 0 13
Ситуация в Олешковском районе остается критической 10 июня зам. председателя облгосадминистрации Вадим Чабан провел внеочередное заседание расширенной региональной комиссии по вопросам...
Новость Почетное звание «Мать героиня» получили десять женщин Херсонщины
7 Июня 2019 15:58 » Власть 0 20
Почетное звание «Мать героиня» получили десять женщин Херсонщины Почетное звание "Мать героиня" получили десять женщин из разных уголков Херсонской области. За материнскую самоотверженность,...

Еще нет комментариев. Прокомментируйте эту новость первым

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют