gromada.ks.ua Громада
Власть

В Херсоні відбувся I Міжнаціональний форум «Херсонщина багатонаціональна»

12 Марта 2019 07:38

Форум Херсонщина багатонаціональна

11 березня у обласному центрі відбувся перший Міжнаціональний форум "Херсонщина багатонаціональна", метою якого є консолідація національно - культурних громад області для розвитку регіона, обговорення питань сьогодення та визначення шляхів їх вирішення.

У форумі взяли участь народний депутат України Мустафа Джемілєв, почесні консульства іноземних держав в Україні, голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, голови етнічних громад, які проживають на території Херсонської області.

"Більше 115 національностей проживає на Херсонщині і нас постійно намагаються розсварити інформаційними провокаціями. Я беру участь максимально у всіх заходах, які ви проводите. Адже наша задача тут на Херсонщині, яка межує з окупованою територією, об'єднуватися та вести діалог на найгостріші теми і знаходити порозуміння. Хочу, щоб ми сьогодні піднявши теми, які нас цікавлять, продемонстували толерантність нашого суспільства. Вітаю всіх учасників! Впевнений, що ми закладемо фундамент на подальшу плідну співпрацю"- звернувся до присутніх Андрій Гордєєв.

Чийгоз та Джемілев на форумі

Форум складався з 5-ти модулів, при яких обговорювались різноманітні направлення соціального, культурного та економічного життя області.

В ході проведення першого модуля форума був представлений проект Програми розвитку національних меншинств Херсонської області на 2019-2023 роки.

Модератором другого модуля під назвою "Освіта національних меншин та корінних народів", виступила заступник директора Департамента освіти, науки та молоді облдержадміністрації Ніна Ливинець.

Обговорюючи тему третього модуля "Де б ти не був - збережи свою самобутність сприяння збереженню та розвитку етнічної самобутності національних меншин", начальник управління культури ОДА Світлана Думінська повідомила, що в області існує 44 національно - культурних центри та 49 творчих національних колективів.

Різнонаціональні учасники форуму

Голова правління Херсонської міської громадської організації "Болгари Херсону" Юрій Палічев при обговоренні четвертого модулю "Благополуччя громад - розвиток Херсонщини", "Діти просять миру", "Мій тато захищає Україну", запропонував ряд цікавих пропозицій.

Пятий модуль форума "Херсонщина багатонаціональна", був присвячений питанню кримськотатарської національної автономії у складі України - шлях до деокупації Криму.

Після робочої частини Міжнаціонального форуму на учасників та гостей чекала яскрава концертна програма творчих колективів національних меншинств області.

Читайте также

Новость В Херсоне временно будет перекрыто движение транспорта
15 Марта 2019 10:55 » Власть 0 18
В Херсоне временно будет перекрыто движение транспорта На основании распоряжения председателя Херсонского городского совета , в связи с проведением легкоатлетического пробега...
Новость В Херсоне  ремонт лифтового оборудования произведут за средства городского бюджета
21 Марта 2019 05:31 » Власть 0 16
В Херсоне ремонт лифтового оборудования произведут за средства городского бюджета Исполнительный комитет городского совета утвердил откорректированые титульные списки капитального ремонта жилищного фонда и...
Новость В Херсоне утвержден тариф на перевозку херсонцев водным транспортом
19 Марта 2019 16:16 » Власть 0 20
В Херсоне утвержден тариф на перевозку херсонцев водным транспортом На заседании исполнительного комитета городского совета утвердили тариф на проезд водным транспортом. Стоимость одной поездки на...
Новость В Херсонском городском совете утвердили мероприятия по летнему оздоровлению детей
19 Марта 2019 16:01 » Власть 0 14
В Херсонском городском совете утвердили мероприятия по летнему оздоровлению детей Исполнительный комитет Херсонского городского совета утвердил мероприятия по организации летнего оздоровления 19000 детей и подростков...
Новость Торжественное открытие строительства «Днепро-Бугской ветровой электростанции» состоялось
22 Марта 2019 07:56 » Власть 0 10
Торжественное открытие строительства «Днепро-Бугской ветровой электростанции» состоялось 21 марта на территории Белозерского района возле села Александровка состоялось торжественное открытие строительства новой Херсонской...

Еще нет комментариев. Прокомментируйте эту новость первым

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют