gromada.ks.ua Громада
Херсон

Асканія-Нова - справжнє диво Херсонщини

30 Июня 2021 08:36

Заповідник Асканія-Нова

Степовий біосферний заповідник "Асканія-Нова" ім. Ф. Е. Фальц-Фейна - це найстаріший заповідник планети та найбільша європейська степова заповідна територія.

Заповідник заснований 1898 році. Фальц-Фейн першим у світі вилучив з господарського використання частину своїх земель та оголосив про відкриття заповідника.

Рідкісні тварини в заповіднику - зебри

Сучасна територія заповідника розділена на три великі частини:Північну, Великий Чепельський Під, Південну. Також в Асканії-Новій є зоологічний та дендрологічний парки, науковий музей, ботанічний сад та орнітопарк. Парнокопитні тварини - Бізони, сайгаки, європейські лані, коні Пржевальського, олені, муфлони, верблюди, зебри та антилопи живуть тут в умовах дуже наближених до дикої природи. Вольєрний комплекс складається із величезних загонів по 6 - 12 кв. км.

Птахи в орнітопарку Асканія Нова

Повноцінна прогулянка Асканією-Новою - це маршрут не одного дня. Величезна територія заповідника займає 33 тис. га. Тут можна пересуватися пішки або автомобілем у супроводі спеціалістів. Зупинитися у селищі можна в приватному секторі або готелі.

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют