gromada.ks.ua Громада
Херсон

На Херсонщині питна вода не відповідає гігієнічним вимогам

4 Октября 2021 20:16

Питна вода в Херсоні та області

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області продовжує здійснювати посилений державний санітарно-епідеміологічний нагляд за об'єктами питного водопостачання області.

З початку поточного 2021 року в Херсонській області відібрано 556 проб питної води з джерел централізованого водопостачання та водопровідних мереж, які забезпечують питною водою населення Херсонщини.

За результатами досліджень встановлено, що вимогам ДСан ПіНу 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної для споживання людиною" не відповідали:

  • 148 проб питної води за санітарно-хімічними показниками (26% від загальної кількості);
  • 8 проб питної води за мікробіологічними показниками (1,4% від загальної кількості).

Невідповідність проб води вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до питної води для споживання людиною" зафіксовані на територіях Високопільської, Каховської, Новотроїцької, Генічеської, Великоолександрівської, Бериславської, Білозерської, Великолепетиської, Горностаївської ОТГ та м. Херсон.

У досліджених пробах частіше всього виявляються перевищення нормативних показників вмісту хлоридів, заліза загального, загальної жорсткості та сухого залишку.

За результатами заходів державного нагляду (контролю) на відповідальних осіб складено 25 протоколів про адміністративне правопорушення, керівникам підприємств надані приписи, з метою усунення порушень, виявлених під час перевірок.

Також, про результати державного контролю було проінформовано органи місцевого самоврядування та районні державні адміністрації.

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют