gromada.ks.ua Громада
Херсон

На Херсонщині ЗСУ провели тактичні навчання

22 Января 2022 07:47

навчання на Херсонщині

На одному з загальновійськових полігонів Херсонщини захисники південного напрямку, що несуть службу на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим провели тактичні навчання із захисту морського узбережжя та танконебезпечних ділянок суходолу під час протидії наступальній операції.

Під час навчань бойові розрахунки реактивних систем залпового вогню БМ-21 "Град" виконали завдання щодо знищення вогневих засобів, броньованої техніки та живої сили умовного противника.

Під час навчань військовослужбовці використовували інформацію, що надавала артилерійська розвідка, яка вивчала місцевість та розкривала цілі для ураження, а також вказівки, отримані від операторів безпілотного літального апарату - розвідника.

"Подібні тренування в угрупуванні військ , яке підпорядковане нашому командуванню, відбуваються регулярно. Саме тому військовослужбовці завжди демонструють високий рівень навченості та злагодженості, вчасно реагуючи на всі можливі загрози", - наголосив командувач об'єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют