gromada.ks.ua Громада
Херсон

Німецькі лікарі будуть стажувати медиків Херсонського онкодиспансеру

25 Ноября 2021 07:20

До Херсонщини завітали німецькі лікарі

На Херсонщині розпочалася реалізація проєкту міжнародного співробітництва "Senior Experten Service QmbH", в рамках якого відбувся престур по Південному центру радіаційної терапії Херсонського онкологічного диспансеру та пресконференція учасників заходу.

Німецькі лікарі діляться досвідом з херсонськими колегами

Протягом двох тижнів волонтери, лікарі та медичні фізики з Німеччини проводитимуть стажування з радіаційної терапії та працюватимуть разом з херсонськими колегами. На переконання організаторів, такі тренінги допоможуть покращити організацію роботи Центру, виявити потенціал для поліпшення якості лікування онкохворих, а також розширити та удосконалити знання медиків та інженерів - радіологів, зокрема, у основах проведення дистанційного опромінення на лінійному прискорювачі та КТ-контрольованій брахітерапії.

Брифінг та медичний консиліум

Заступник голови ОДА Микола Якименко зазначив, що отримання такого міжнародного досвіду обов'язково сприятиме покращенню роботи Центру та досягнення більш ефективного лікування пацієнтів методом радіаційної терапії відповідно до міжнародних протоколів.

Молоді медичні спеціалісти переймають досвід

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют