gromada.ks.ua Громада
Херсон

Піщана коса Арабатська стрілка є найдовшим природним пляжем Європи

7 Июля 2021 12:28

як виглядає Арабатська стрілка

Піщана коса Арабатська стрілка є найдовшим природним пляжем у Європі. Вона простягається на 100 км. між Азовським морем та озером Сиваш і є не тільки популярним місцем для відпочинку, а й унікальною заповідною зоною, в якій далеко від людей комфортно живуть представники флори та фауни.

Озеро Сиваш

Для відпочинку туристи найчастіше вибирають курортні містечка Генічеська Гірка, Щасливцеве та Стрілкове.

Розвинену інфраструктуру для відпочинку може запропонувати Генічеська Гірка. В Генгірці великий вибір розваг: вечірки у нічних клубах, яскраві шоу в дельфінарії, веселі атракціони в аквапарку.

Аквапарк на Арабатській стрілці

У вільний час туристи залюбки відвідують унікальну заповідну зону.

Азово-Сиваський національний парк було створено з метою збереження надзвичайно багатого генофонду рослинного і тваринного світу, унікальних природних комплексів північного Приазов'я.

Озеро Сиваш (Гниле море) називають українським мертвим морем через надзвичайно високу солоність води, яка практично не придатна для живих організмів і тільки в окремих східних частинах озера живуть деякі види риб. Зате тут можна побачити велике різноманіття птахів, багато з них занесені до Червоної книги України.

Лікувальна грязь озера Сиваш

Також велику цінність мають сиваські грязі. Дослідження показали, що їх використання є корисними для шкіри, суглобів та ефективним способом зняття стресу.

Острів Бірючий

Ще одним визначним пунктом Азово-Сиваського парку є острів Бірючий, його західна берегова лінія має численні бухти та затоки. Вздовж узбережжя є багато озер. Фауна острова представлена переважно парнокопитними тваринами. Тут живуть благородні олені, лані, кулани, муфлони, свійські коні. крім того на остові живуть лисиці, єнотові собаки, а серед птахів багато фазанів.

Ще однією унікальною пам'яткою острова є Бірючий маяк.

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют