gromada.ks.ua Громада
Херсон

Поліція впроваджуватиме «фантомні патрулі» для виявлення порушень на дорогах

9 Сентября 2020 12:03

Поліція в засаді з TruCam

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький повідомив, що поліція впроваджуватиме нові засоби для виявлення порушників правил дорожного руху на дорогах.

Одним з ефективних методів є фіксація правопорушень у неавтоматичному режимі. Це коли у поліцейськогму авто встановлюється прилад, який дозволятиме фіксувати правопорушення навколо поліцейського автомобіля, навіть коли він перебувае у русі. Тобто зафіксувати порушення швидкості руху автівки як у попутному так і у зустрічному напрямках.

Планується, що найближчим часомна дорогах України з'явиться чотири тестові комплекси, а ще 300 автомобілів, обладнані такими системами з'являться у найближчі декілька років.

Майбутня система контролю швидкості в Україні складатиметься з декількох частин. Перша частина - це стаціонарні камері,які встановлюють у місцях підвищеної аварійності і про це знають водії. Друга частина - це камери, які встановлюють у поліцейські авто. Третя частина - це прилади для вимірювання швидкості Tru Cam.

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют