gromada.ks.ua Громада
Херсон

Українці обирають для відпочинку місто Скадовськ.

5 Июля 2021 11:54

Вас вітає Скадовськ

Вибираємо перший маршрут для відпочинку на Херсонщині місто Скадовськ.

Скадовськ районний центр, порт, курорт на березі Джарилгацької затоки. Місто назване на честь Сергія Бальтазаровича Скадовського, землевласника, який у 1894 році збудував морську пристань на території рибацького селища Алі-Агок. Від неї у країни Європи йшли судна завантажені пшеницею та вовною.

Тепле море на острові Джарилгач

Сьогодні місто приваблює туристів теплим морем, піщаними пляжами, сприятливим для здоров'я кліматом.

Місто Скадовськ часто називають дитячим курортом. Тут знаходиться велика кількість дитячих таборів, пансіонатів, санаторіїв та готелів. Через теплі та мілкі води Джарилгацької затоки до курорту приїздять багато українців з дітками, з метою оздоровити сім'ю та забезпечити безпечним відпочинком.

У курортному містечку багато різноманітних розваг. Скадовський дельфінарій можна сміливо назвати цирком на воді. Трюки у воді та каскади стрибків нікого не залишать байдужими. На території також є унікальний атракціон-будинок "догори дриґом". Це дивовижний об'єкт, який дає змогу побачити все під іншим кутом.

Атракціон дім догори дриґом

Якщо ви хочете поплавати у басейні, просто відпочити, то ви можете відвідати аквапарк, який давно став популярним місцем для відпочинку. Аквапарк розташований у центрі міста, неподалік від набережної.

Маяк на острові Джарилгач

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют