gromada.ks.ua Громада
Херсон

У Херсоні розглянули питання трансплантації органів та тканин

24 Января 2021 14:55

Засідання Херсонської ОДА з питань трансплантації людськиїх органів

22 січня у Херсонській ОДА розглянули питання створення на Херсонсщині системи трансплантації органів та тканин, яка є надзвичайно важливаю не тільки для Херсонщини, а й для всієї країни.

Участь у нараді взяли представники облдежадміністрації, народні депутати Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, фахівці Міністерства охорони здоров'я та медичні працівники області.

На сьогодні вже визначені два медичних заклади, які надаватимуть послуги трансплантології - це КНП "Херсонська обласна клінічна лікарня" та КНП "Херсонська міська клінічна лікарня Є.Є. Карабелеша".

Відповідну підготовку пройшли два трансплант - координатори, триває підготовка ще чотирьох хірургів, два з яких судинні та заплановано проходження навчання з морфології ниркового трансплантанта трьох паталогоанатомів.

Проект трансплантації розрахований на декілька років, але в його реалізації провідне місце займають погляди пересічних громадян регіону. Бо саме від їх громадської позиції залежить можливість його реалізації.

За даними Національного реєстру, станом на 01 січня 2020 року в Україні на хронічну хворобу нирок перебувають на обліку понад 36 тисяч осіб, в області на обліку перебувають 989 осіб дорослого населення, близько 30 осіб потребують пересадки серця.

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют