gromada.ks.ua Громада
Херсон

В Херсонській міській клінічній лікарні ім. Є.Є. Карабелеша відбулась загальнолікарняна конференція

17 Января 2019 14:07

конференція в Херсонській лікарні

16 січня в конференц-залі КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша" відбулась загальнолікарняна конференція.

Лікар-інфекціоніст поліклініки №2 Альона Олександрівна Ерохіна підготувала доповідь про особливо небезпечні інфекції, стан захворюваності, клінічні прояви, тактику відповіді у випадку заносу або епідемічних ускладнень.

Альона Олександрівна розповіла присутнім про основні інфекційні захворювання, які зараз мають клінічні прояви в Україні та світі. Це такі як - холера, чума, вірус Зіка, ебола тощо. Також актуальна для Херсонської області - сибірська язва. Вона розповіла про симптоми, ускладнення, інкубаційний період, шляхи передачі хвороби та методи лікування.

Лікар - інфекціоніст поліклініки №1 Демедюк Ольга Іванівна у своїй доповіді про ВІЛ - інфекцію, сучасний стан проблеми в Україні, зміни у нормативній базі, особливості перебігу на сучасному єтапі, доповіла про механізм обстеження на ВІЛ: від первинного звернення до взяття на облік і призначення АР-терапії, всі консультації, етапи обстеження. Ольга Іванівна звернула увагу присутніх лікарів на важливість правильної поетапної консультації(розмови) з пацієнтом, особливо при позитивному результаті тестів.

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют