gromada.ks.ua Громада
Херсон

Якої погоди чекати на Херсонщині в жовтні та листопаді?

27 Сентября 2016 13:39

Уже зовсім скоро осінь прочинить двері жовтню - самому мальовничому місяцю цієї пори року. Якої погоди чекати херсонцям? Чи повернеться тепло в Україну? Про все це розповідає Людмила Савченко, начальник відділу метеорологічних прогнозів Укргідрометцентру.

З 1 по 13 жовтня середньодобова температура повітря сягатиме від +9 до +12 градусів. Від 13 до 20 жовтня вона й надалі знижуватиметься і зупиниться на позначці +2 градуси. Тобто, буде вже холодно. Вночі слід чекати приморозків. Лише на кілька днів - з 20 до 24 жовтня - середньодобова температура повітря підвищиться - до +7, +8 градусів, а далі спостерігатимуться перепади температур від плюсових до мінусових кожні наступні два дні. Така погода протримається до кінця жовтня і на початку листопада.

Дощитиме, як і у вересні, нечасто. Проте вже 26 - 28 жовтня є ймовірність того, що випаде дощ зі снігом. Місячна кількість опадів становитиме 30 - 36 міліметрів.

У листопаді слід очікувати подібної погоди, такої, як і наприкінці жовтня. Падатиме сніг, але не затримуватиметься на поверхні ґрунту. Адже температура повітря вдень ще буде з позначкою «+». Сніг швидко танутиме. Незначна кількість опадів призведе до зменшення врожаїв зернових.

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют