gromada.ks.ua Громада
Репортажи

Талановита молодь Херсонщини відпочивала та навчалась в Літніх школах

25 Августа 2016 15:55

У період з 12 по 23 серпня, комунальним закладом «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради за підтримки управління освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації були проведені обласні літні профільні школи для талановитої та обдарованої учнівської молоді Херсонської області.

Цього року Літні школи були проведені на базі дитячого оздоровчого табору ПАТ «Херсонський електромашинобудівний завод» «Супутник», що розташований на узбережжі Чорного моря у Лазурному. У Літніх школах традиційно прийняли участь 60 учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців позашкільних навчальних закладів зі всієї Херсонської області.

Заняття у Літніх школах проводилися провідними науковцями та педагогами області, залежно від профілю навчання: еколого-аграрний, хіміко-біологічний, фізико-математичний, гуманітарний. У всіх профілях був додатково введений наскрізний компонент «англійська мова». Науково-дослідницьку роботу у Літніх школах організовували науковці з наступних вищих навчальних закладів Херсону: Херсонського державного університету, Херсонського державного аграрного університету, Херсонської філії Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова, а також фахівці з Херсонських спеціалізованих загальноосвітніх шкіл №30 та №31, Херсонського фізико-технічного ліцею при ХНТУ та ДНУ, комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради. Гостем серед викладацького складу у цьому році був Задорожний Костянтин Миколайович, кандидат біологічних наук, доцент Харківського національного університету екології міста ім. М. Бекетова.

Учасники Літніх шкіл мали можливість не тільки оздоровитися завдяки активному відпочинку на морі, але й отримати нові знання стосовно діяльності Малої академії наук України, актуальних напрямів досліджень у сучасній науці, проведення експериментів, написання наукових робіт, теоретичного обґрунтування власних наукових відкриттів та ін.

По закінченню Літніх шкіл всі учні отримали сертифікати учасників обласних літніх профільних шкіл для талановитої та обдарованої учнівської молоді Херсонської області.

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют