gromada.ks.ua Громада
Репортажи

Як виглядає головна пішохідна вулиця Херсона сьогодні?

8 Июля 2016 11:32

Пішохідна вулиця Суворова - залишається улюбленим місцем городян та гостей нашого міста. Це здавна своєрідна візитівка Херсона. Як і колись, сюди кожного вечора виходять херсонці: на лавочках відпочивають після задушливого дня пенсіонери, прогулюється молодь, як і раніше тут можна почути вуличних співаків та виконавців. Тут Херсон живе своїм спокійним та помірним життям.

Проте зовсім не тішить і не радує око охайність та зовнішній вигляд «Херсонського променаду». Сьогодні тут під кожним деревцем буяють «бур’яни», а традиційні вазони-клумби з квітами нагадують швидше дикорослі джунглі, яких не торкалась рука людини. В самому серці міста безлад. Найбільшу увагу слід звернути на літні майданчики місцевих кафе та ресторанів. Майже усі вони добряче «повиходили з берегів», чим заполонили значну частину головного місця для прогулянок херсонців.

Говорити про свого роду занедбаність головної «артерії» нашого міста можна безупинно. Погляд мимовільно зупиняється на «геніальній» архітектурній споруді ТРЦ «Сувороський». Небайдужі херсонці охоче надають коментарі з приводу цієї будівлі.

«Я пам’ятаю як на місці даної споруди були сходинки. Вони надавали цьому місцю своєрідної урочистості, вони вели до головного культурного й історичного осередку Херсона - драматичного театру. Із площі Героїв відкривався надзвичайний краєвид на церкву. А зараз тут ТРЦ… Складається таке враження, що саме місто виштовхує із своєї карти споруду - її розкрадають і розмальовують, перетворюючи на жалюгідне видовище», - говорять херсонці.

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют