gromada.ks.ua Громада
Общество

Ремонт дороги державного значення Херсон - Білозерка.

15 Августа 2016 08:39

Служба автомобільних доріг Херсонської області Держагентства автомобільних доріг України 2 серпня за результатами тендеру уклала з ТОВ «Будівельна компанія «Дорлідер» угоду поточний ремонт дороги вартістю 14,39 млн грн., повідомляють «Наші гроші».

Технічною документацією торгів передбачено, що до кінця року потрібно провести поточний ремонт 3,1 км дороги державного значення Білозерна-Херсон. На ділянці км 0+000 - км 3+100 заплановано покласти новий асфальт, встановити бар'єрне огородження та нові дорожні знаки.

Єдиним конкурентом переможця на торгах було ПАТ «Броварське шляхово-будівельне управління №50». Раніше власником 84% акцій «БШБУ № 50» був громадянин Росії, ім'я котрого SMIDA не розкриває. Але у березні 2015 року його частка зменшилась до 9,8% і тепер пакет у 74% належить гендиректору фірми Віктору Гавриленку. У 2002-2003 роках той очолював ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України».

ТОВ «будівельна компанія «Дорлідер» зареєстроване в Одесі на громадянина Росії Вагінака Аветісяна.

На початку серпня Приморський районний суд м. Одеса надав податківцям доступ до документів Департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради відносно тендеру на минулорічний ремонт дороги по вул. Пушкінській. В 2015 року Департамент за результатами тендера уклав угоду з ТОВ «БК «Дорлідер» на капітальний ремонт дороги вартістю 4,05 млн грн. Єдиним конкурентом переможця тоді було одеське ПП «Дорлідер». В ході слідства податківці отримали докази антиконкурентних та узгоджених дій цих двох фірм.

Нині ПП «Дорлідер» змінило назву на ПП «Південьдортех», його власником вказаний Гарнік Погосян. В 2015 році він був керівником цієї фірми, а її власником був житель російської Тюмені Завен Степанян. Заснував ПП «Дорлідер» в 2004 році Араік Амірханян, який пізніше створив і ТОВ «БК «Дорлідер», з засновників якого він вийшов в 2011 році.

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют