gromada.ks.ua Громада
Общество

Горностаївщина визначилася з кращими фахівцями краю

5 Января 2021 17:28

Рейтінг горностаівців-фахівців

За пропозицією районної газети "Сільські новини" та сайту Горностаївка CH. info, читачі-користувачі соцмереж, назвали кращих із кращих жителів Гороностаївської громади, які заслуговують отримати звання "Людина-фахівець року Горностаївщини".

Людей, які у 2020 році зробили вагомий внесок у розвиток району та громад, показали відданість своєму краю та односельцям, читачі назвали багато.

У списку фахівців, яких пропонували включити до списку ТОП-5 - лікарі, медичні сестри, вчителі, благодійники, підприємці, службовці. Читачі назвали 36 найкращих людей Горностаївщини та колективів різних галузей.

За підсумками отриманних пропозицій, кількістю підтримки, бесперечним лідером ТОП-5 людей - фахівців Горностаївщини 2020 року, став Іван Івлєв - завідувач інфекційного відділення Горностаївської ЦРЛ.

Іван Михайлович лікує сьогодні хворих з підозрою на ковід та хворих, у яких підтверджений діагноз СО-19, хоча лікарня не визначена для лікування цієї хвороби.

За 40 років роботи у лікарні, Іван Михайлович багатьом врятував життя. Він і сьогодні на передовій боротьби з коронавірусною інфекцією та її наслідками.

Чи дрцільно тепер проводити голосування, щоб визначати ще 4 лідери? Усі названі фахівці Горностаївщини - вже лідери.

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют