gromada.ks.ua Громада
Общество

На марше прав человека будет конфликт?

18 Апреля 2016 18:03

После публикации в социальных сетях информации о проведении марша за права человека и борьбы с гомофобией, местный активист уже отреагировал на это заявление:

ЧИТАЙТЕ ПО ТЕМЕ: В ХЕРСОНЕ ПРОЙДЕТ МАРШ ПО ПРАВАМ ЧЕЛОВЕКА

«Як я і прогнозував, після своєї гей-конференції, що пройшла буквально в п'ятницю, збоченці, та так звані ЛБГТ - активісти, будуть проводити гей-парад. Це все не просто так, не дитячі ігри, а справжня проплачена провокація накшталт того, щоби російські "ЗМІ", показували в Херсоні - вже повна " гейропа"... І заодно влада, негласно підтримуючи такі дії, доводить європейським "партнерам", які ми тут "толлерантні" до різного роду хворих на голову, що любими способами намагаються узаконити свої збочення!

На 17 травня о 18:00 в центрі Херсона, має відбутися гей-парад! Закликаю в першу чергу владу, заборонити цю ходу, як соціально небезпечну, провокаційну, якщо ви це не зробите, це зробить територіальна громада м. Херсона, що за статутом міста є найвищою владою! А відповідальність за можливі наслідки будете нести ви разом з організаторами!
Наші діти не будуть дивитись на збоченців!»
, - сообщил активист Дмитрий Семен.

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

 • Аватар пользователя
  Ольга • 18:04:2016 22:06:35
  А чего вы ждали? Или вы думали, конфликтов не будет?
 • Аватар пользователя
  maxxxim • 19:04:2016 07:57:41
  Конфликт между сторонами - только результат бестолкового управления государством. Где людям трудно жить - там больше озлобы у людей. Счастливому человеку не интересно конфликтовать

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

 • Последнее
 • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют