gromada.ks.ua Громада
Общество

Під час карантину активізувалися різноманітні шахраї

26 Марта 2020 11:20

Інтернет-шахраї на Херсонщині

З початком карантиних заходів активізувалися різноманітні шахраї. Для того, щоб херсонці отримали більше інформації про цей злочин та змогли захиститися від нього, херсонські патрульні розклеїли на дошках оголошень багатоповерхівок спеціально розроблені листівки.

На них співробітники поліції описали види шахрайства, які наразі набувають поширення:

Інтернет-шахраї розсилають листи від імені офіційних медичних закладів, у яких вказують список інфікованих осіб у певному районі, а також запобіжні заходи під час епідемії та посилання на офіційний сайт, але насправді на стороннній ресур.

Надсилають листи щодо пожертвування для створення ліків та вакцини проти короновірусної інфекції.

З'являються інтернет-магазини, які пропонують придбати товари, які в теперешній час користуються попитом. Крім того, в деяких рекламних оголошеннях пропонуються для придбання засоби для лікування та профілактики короновірусної інфекції..МОЗ України закликає громадян не довіряти цій інформації та не купувати сумнівні препарати.

Шахраї називаються працівниками медичних закладів, відвідують помешкання літніх людей, пропонують пройти тест на короновірус або провести дезінфекцію помешкання, таким чином отримують доступ до речей та заощаджень.

Деякі повідомлення на вебресурсах та в соціальних мережах шахраї виставляють з метою розповсюдження неправдивих чуток, які можуть викликати паніку серед населення.

Публікують в мережі інтернет та видають за реальні події інсценовані кадри про інфікування короновірусом, брак продуктів та інше.

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют