gromada.ks.ua Громада
Общество

Різниця між додатковою та бустерною дозами СОVID-вакцини

9 Января 2022 16:46

Щеплення та вакцинація на Херсонщині

В Україні запровадили бустерну дозу для людей віком від 60 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися, якщо з часу закінчення курсу вакцинації вже минуло 6 місяців. Для отримання бустерної дози можна записатися на щеплення в будь-який пункт чи центр вакцинації СОVID-19.

В чому різниця між додатковою та бустерною дозою:

  • - Додаткова доза вводиться людям, у яких міг не виробитися достатній рівень імунітету через важкі захворювання. Додаткову дозу вводять через 1-3 місяці після останнього щеплення тою ж самою вакциною, якою робили попередню вакцинацію. Дія сертифікату не продовжується.
  • - Бустерна доза вводиться людям 60+, медикам та співробітникам будинків інтернатного типу для того, щоб посилити захист через поступове зниження ефективності вакцини. Бустер - мРНК-вакцини потрібно вводити через 6-9 місяців після вакцинації. Сертифікат про вакцинацію буде продовжено.

Рахуючи, від дати отримання бустерної дози, новий СОVID-сертифікат діятиме 270 діб. отримати його можна буде в ДІЇ: достатньо повторити запит на генерацію сертифікату в останніх числах січня 2022 року. До того часу сертифікат за попередню повну вакцинацію є чинним.

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют