gromada.ks.ua Громада
Общество

В Херсоне пройдет марш по правам человека

18 Апреля 2016 16:58

В социальных сетях житель Херсонщины, экс-кандидат в мэры Херсона Евгений Руденко сообщает о решении провести мирное шествие в поддержку борьбы с гомофобией.

«Вирішив, що прийшов вже час, хоч чимось корисним зайнятися. На думку спало, провести чудову акцію, щоб вся країна бачила, що у нас європейське місто, з людяними цінностями. 17-го ж травня День боротьби з гомофобією. Ось, збираю мирну ходу. Думаю багато херсонців захочуть долучитися та таким чином висловити свою підтримку всім, чиї права утискають.

Наводжу текст прикріплений до заяви повністю.

Захист прав людини, на мою думку, першочергова складова будівництва здорового суспільства. Більшість з нас показали власне бачення на розвиток країни під час ЄвроМайдану. Наш вибір - європейськість. І як на мене, успіхи європейського суспільства були б неможливі без сприйняття оточуючих такими, як вони є. Адже всі реформи, зміни у суспільстві мають на меті лиш одне - покращення життя людини. Але людина, яку утискають у її правах, на основі переконань «печерної», антигуманної політики - ніколи не буде щасливою.

Своєю ходою ми порушуємо цю тему, щоби зробити видимою проблему небезпеки повсякденного життя у нашій державі. І ми прагнутимемо знайти можливості, щоб у житті людей стало менше страху, а більше простору і натхнення проявити себе»,- сказано у заяві організаторів.

Представители местного ЛГБТ сообщества сообщили, что не будут принимать участия в марше, объясняя свою позицию занятостью в других мероприятиях.

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют