gromada.ks.ua Громада
Происшествия

Теплопостачальне підприємство зазнало збитків на майже 1,5 мільйони гривень

19 Января 2022 18:51

Херсонська ТЕЦ

Слідчі управління поліції Херсонської області встановили,що наприкінці 2018 року теплопостачальне підприємство АТ "Херсонська ТЕЦ" уклало договір з однією з ремонтних організацій м. Кривий Ріг на проведення капітального ремонту певної ділянки теплової мережі. У січні 2019 року підприємства переглянули умови договору та уклали додаткову угоду, згідно з якою вартість угоди сягала більше 4,5 мільйона гривень.

Організація-замовник вже за кілька днів перерахувала на рахунок ремонтної організації 100% передоплату, яку її керівник того ж дня зняв у повній сумі. Згодом були проведені ремонтні роботи, після чого виконувач обов'язки генерального директора та начальник тепломереж теплопостачального підприємства підписали акти виконаних робіт.

Однак як встановило слідство, посадові особи в порушення своїх службових обов'язків не забезпечили здійснення нагляду за дотриманням проєктних рішень, вимог державних стандартів та обсягом виконаних будівельних робіт із капітального ремонту теплової ізоляції тепломагістралі. Цим скористався керівник підрядної організації та в акти вписав завідомо завищені витрати на виконання робіт, завищені обсяги використаних матеріалів та вартість використаних матеріалів при виконанні ремонтних робіт. В результаті підрядник "зекономив" для себе 1 мільйон 406 тисяч гривень.

Вина усіх фігурантів підтверджується висновками фахівців судової будівельно-технічної експертизи. Досудове розслідування завершене. Обвинувальний акт направлений на розгляд суду.

Нині директор підрядної організації обвинувачується у скоєні кримінального правопорушення ч.5 ст 191Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великому розмірі).

Дії посадових осіб теплопостачальної організації кваліфіковано, як службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через сумлінне ставлення до них, що спричинило інтересам юридичної особи тяжкі наслідки (ч.2 ст.367 ККУ).

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют