gromada.ks.ua Громада
Происшествия

У Херсоні викрили підпільний завод пально-мастильних матеріалів

11 Мая 2021 20:01

незаконні АЗС в Херсоні

За процесуальним керівництвом Херсонської обласної прокуратури правоохоронцями проведено низку обшуків на об'єктах мереж автозаправок та блоковано роботу нафтобази, на якій незаконного виготовляли з метою збуту пальне.

За даним слідства, група осіб організувала масове підпільне виробництво фальсифікованих паливно-мастильних матеріалів. Підпільний завод вони облаштували на території нафтобази у м. Херсоні. готову продукцію сумнівної якості зловмисники реалізували фермерським господарствам та АЗС в області.

Під час санкціонованих обшуків мереж АЗС у регіоні правоохоронці виявили та вилучили понад 120 тисяч літрів орієнтованою вартістю близько 3 млн. грн. паливно-мастильних матеріалів, у тому числі компоненти для незаконного їх виготовлення, транспортний засіб, який використовувався для перевезення та збуту незаконно виготовленого пального, обладнання для зберігання та реалізації паливно-мастильних матеріалів.

Наразі вирішується питання про накладання арешту на вилучене майно та притягнення учасників незаконної діяльності до відповідальності.

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют