Спорт

Херсонські хокеїсти 20 грудня «в суху» обіграли команду Краматорська

21 Декабря 2020 13:52

Херсонські хокеїсти грають 20 грудня

Перший період зустрічі запам'ятався високими швидкостями, але мінімальною кількістю гольових моментів.

В цілому більше гру контролювали хокеїсти «Краматорська», змушуючи господарів майданчика грати на контратаках. Незважаючи на це, по ходу матчу забивав тільки «Дніпро». Після безгольового першого періоду "щуки" вийшли налаштованими на перемогу, двічі прошили Короваєва, не пропустили в свої ворота і заволоділи комфортною перевагою. Варто відзначити, що обидві шайби закинули молоді гравці «Дніпра» - Брага і Панасенко.

Третій період повністю пройшов під натиском гостей, але до середини двадцятихвилинки "щуки" вирівняли гру, а на 53 хвилині провели хорошу атаку, яку точним кидком завершив Вишняков - 3:0. Після пропущеної шайби гості знову кинули вперед, але за рахунок умілих дій воротаря Хомутова і захисників, «Дніпро» зумів вистояти.

Таким чином, херсонська команда вперше в сезоні в основний час здолала противника з Краматорська і знову піднялася на четверте місце в таблиці, а «Краматорськ» в перший раз в поточному чемпіонаті покинув лід без закинутих шайб.