Київський «Сокіл» в Херсоні обіграв хокеістів нашої команди «Дніпро»

28 Декабря 2020 13:22

Гра в хокей в Херсоні

«Дніпро» - «Сокіл» 0:3 (0:3, 0:0, 0:0)

У цьому матчі «Сокіл» вирішив не відкладати результативну гру в довгий ящик і за перші 20 хвилин зустрічі відправив у ворота Хомутова три шайби. Спочатку рахунок відкрив Гончаренко, потім Рубан отримав блискучу передачу від Міхнова і не підвів свого партнера, закинувши другу шайбу і третім голом відзначився Гильманов.

Після цього «Сокіл» був більше націлити зберегти переможний рахунок, ніж забивати, а «Дніпро» навпаки - кинув всі сили в атаку. Однак, зробити другий поспіль камбек з 0:3 у "щук" не вийшло і всі їх атаки успішно нейтралізував Кубрицький.

Саме тому на табло зберігся рахунок першого періоду - 3:0 на користь «Сокола». Таким чином «Сокіл» оформив четверту перемогу поспіль, Кубрицький записав на свій рахунок четвертий шатаут в сезоні, а «Дніпро» поступився у другому домашньому матчі поспіль.