gromada.ks.ua Громада
Власть

Херсон не просто пасе задніх, ми відстали від інших міст на десятки років

28 Марта 2021 19:27

Нарада щодо розвитку Херсона

Міські водопровідні мережі та теплопостачальні системи Херсона оцифрують, що дозволить ефективно управляти системою життєзабезпечення міста. Про це йшлося на зустрічі Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва з доктором технічних наук, деканом факультету Національного університету кораблебудування Юрієм Харитоновим, керівником сектора досліджень Таврійського регіону та Криму Національного інституту стратегічних досліджень Олександром Максименком, заступником міського голови Володимиром Пепелем.

Сферою наукових інтересів доктора наук Юрія Харитонова є управління проєктами та програмами реконструкції муніципальних систем.

Під час зустрічі професор представив практичні результати своїх розробок з питань цифровізації технічних мереж житлово-комунального господарства, які вже впроваджено в населених пунктах як України так і за кордоном. Запропоновані ним технології дозволять ефективно управляти системою життєзабезпечення міста. забезпечувати економічну доцільність бюджетних витрат на діяльність ЖКГ та аналізувати перспективи та ризики розвитку інфраструктури міста.

"Ми маємо рухатися в ногу з часом.З перших днів я кажу про те, що все потрібно переводити в цифру", вводити електронний документообіг і використовувати всі доступні нам наразі технічні засоби. Херсон не просто пасе задніх, ми відстали від інших на десятки років. Треба наздоганяти й дуже швидко", - поділився баченням міський голова Ігор Колизаєв.

Вирішили, що діяльність з практичної роботи - оцифровування міських водопровідних мереж почнеться вже у квітні цього року.

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют