gromada.ks.ua Громада
Власть

Інформація про нещасні випадки на Херсонщині за 5 місяців 2021 року

4 Июня 2021 15:26

Нещасні випадки на Херсонщині

Протягом січня-травня 2021 року від підприємств, установ та організацій Херсонської області до Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Херсонській області надійшло 278 повідомлень про нещасні випадки на виробництві, у тому числі 15 - зі смертельним наслідком. З них повідомлень про клінічно підтверджені випадки гострого професійного захворювання СОVID-19 - 240.

За результатами розслідування визнано пов"язаним з виробництвом 224 нещасні випадки, з них 191 - випадки гострого професійного захворювання медичних працівників на СОVID-19.

Станом на 01 червня 2021 року завершено розслідування 568 випадків гострих професійних захворювань, що мали місце від початку оголошення пандемії (65%), з яких за результатами розслідування визнано такими, що пов'язані з виробництвом та складено акти за формою Н-1/П в 209 випадках гострого професійного захворювання медичних працівників, у тому числі 4 - із смертельним наслідком.

Відповідно до висновків проведених розслідувань, основною причиною настання нещасних випадків є невиконання вимог інструкцій охорони праці. Під час проведення розслідувань страхові експерти з охорони праці Фонду розробляють заходи із запобігання подібних нещасних випадків, які є обов'язковими до виконання закладами охорони здоров'я та направлені на уповільнення поширення коронавірусної інфекції серед медичних та інших працівників.

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют