gromada.ks.ua Громада
Власть

Моряки, що працюють у іноземних судновласників повинні декларувати доходи.

1 Февраля 2021 15:19

Херсонські моряки

З початку 2021 року почалася кампанія декларування. громадяни Херсонщини подали до податкових органів 12 декларацій про майновий стан і доходи та задекларували 260,0 тис. грн. іноземних доходів.

Державна фіскальна служба нагадує, фізичні особи, що є громадянами України та працюють тимчасово або постійно за кордоном, повинні декларувати доходи, отриманні як із джерел в Україні так і іноземні доходи. Це стосується, зокремо, моряків, що працюють у іноземних судновласників.

Платник податку може зменшити суму річного податкового зобов'язення на суму податків, сплачених за кордоном, згідно з нормами міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України. Він визначає суму такого зменшення, за зазначиними підставами у річній податковій декларації.

Сума податку з іноземного доходу платника податку - резидента, сплаченого за межами України, не може перевищувати суму податку, розраховану на базі загального річного оподатковуваного доходу такого платника податку відповідно до законодавства України.

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют