gromada.ks.ua Громада
Власть

На Херсонщині формується 124 окрема бригада ТрО

15 Января 2022 11:43

Територіальна оборона в Херсонській області

У кожній області України створюють бригади територіальної оборони.

З 1 січня на Херсонщині почалося формування повноцінної 124-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ -- по одному батальйону на кожен адміністративний район краю.

У ньому будуть служити офіцери та солдати за контрактом тривалістю не менше трьох років. Служитимуть вони у межах області і про ротацію у зони ООС не йдеться.

У 124-го тербату вже є командир - підполковник Дмитро Іщенко.

У прес - клубі "Новий день" Дмитро Іщенко доповів, що раніше перед територіальною обороною держава ставили п'ять завдань. Після зміни вітчизняного законодавства їх буде вже дванадцять. Це і підготовка особового складу до національного спротиву на випадок відкритої воєнної агресії і боротьба з диверсантами супротивника. А також забезпечення вимог надзвичайного стану та умов для стратегічного розгортання військ.

Стрілецьке озброєння для бригади територіальної оборони вже надане, підшукують приміщення для її батальйонів у районних центрах. Це будуть повноцінні комплекси із системою зв'язку та оповіщення, їдальнею, казармами.

На всі потреби та утримання нової частини чекають допомогу від держави, оскільки державна влада ініціювала прийняття законодавства про національний спротив.

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют