gromada.ks.ua Громада
Власть

На Херсонщині Президент України поспілкувався з представниками ЗМІ

12 Февраля 2022 17:57

Президент України Володимир Зеленський спілкується з журналістами

Президент України Володимир Зеленський ознайомився із перебігом масштабних тактико-спеціальних навчань підрозділів МВС, що проходять на Херсонщині з 9 по 12 лютого.

президент на тактико-спеціальних навчаннях на Херсонщині

Глава держави зазначив, що українські фахівці, військовослужбовці, представники міністерств мають високий рівень підготовки. Зокрема це вони продемонстрували під час навчань.

"Головне - ми повинні бути готові до всього. Саме для цього й проводяться навчання. Тому ми готові до будь-яких кроків, з будь-якої сторони, з будь-яких кордонів", - підкреслив Володимир Зеленський.

Також Президент України поспілкувався із представниками вітчизняних та закордонних ЗМІ. Відповідаючи на запитання стосовно готовності України до можливого військового вторгнення Російської Федерації наголосив:

"Ми, як держава, перш за все маємо розраховувати на себе, своїх військових, своїх громадян. Ми повинні бути готовими в будь - який день. Я вважаю на сьогодні в інформаційному просторі забагато інформації щодо глибокої, повномасштабної війни з боку Російської Федерації. Навіть уже називають відповідні дати. Ми розуміємо всі ризики. Тому щодня працюємо, отримуємо інформацію від нашої розвідки, розвідки інших держав. Також окремо працюємо на дипломатичному рівні, щодня спілкуємося із керівництвом різних держав. Адже вважаємо дипломатичний шлях - єдиним шляхом деескалації конфлікту та деокупації наших територій".

Україна готова до протистояння з росією

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют