gromada.ks.ua Громада
Власть

Справжні патріоти вступають до лав територіальної оборони

7 Февраля 2022 08:28

Територіальна оборона Херсонщини

Депутати Білозерської територіальної громади проголосували передати в минулому - неврологічне відділення місцевої амбулаторії військовій частині А 7360.Зараз вона у процесі формування, розказав командир частини майор Дмитро Кузьменко. Наразі тут близько 20 контрактників.

Дмитро Кузьменко розказав, що військовослужбовці за контрактом, які будуть проходити постійну службу - це сили територіальної оборони сухопутних військ України, вони безпосередньо відносяться до Збройних сил України.

Зараз формують керівний склад бригад і батальйонів. Це мають бути фахові військові. На сьогодні 50% командирів - бійці АТО.

Володимир Євтушенко - голова спілки ветеранів АТО/ООС "Скіф Олешки" на останній сесії міської ради ініціював створення місцевої територіальної оборони, яка в першу чергу, захищатиме мирних жителів у разі військової агресії.

За словами Володимира Євтушенко, є приміщення - будівля дитячого будинку, яка зараз порожня. Тут може розміститись територіальна оборона.

Чоловік говорить, що вже звернулися 60 людей, які готові вступити до загону тероборони.

Зі свого боку він береться організувати навчання від військових інструкторів.

"Як поводитись зі зброєю, як розмінувати той чи інший об'єкт. А щоб це зробити - це інструктори, це - приміщення, це зброя, з якої вони будуть вчитися стріляти. Це все підпорядковується територіальній обороні області. Депутати мають скликати позачергову сесію, де все це розписати, що вони мають зробити", - говорить голова спілки ветеранів АТО/ООС "Скіф Олешки".

"ЦЕ моє місто, мої люди, я не хочу, щоб вони гинули, не знаючи, що робити", - сказав чоловік.

Депутат Олешківської міської ради Юрій Лазаренко підтримує ініціативу Володимира Євтушенко, щоб місто було готове до будь-яких дій з боку Росії.

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют