gromada.ks.ua Громада
Власть

За тепло херсонці будуть сплачувати за тогорічним тарифом

5 Октября 2021 22:13

Оплата за теплопостачання на Херсонщині в 2021 році

5 жовтня відбулася нарада під головуванням заступника міського голови Володимира Пепеля з відповідальними особами міської ради, директором департаменту міського господарства, начальниками управлінь, керівниками комунальних підприємств стосовно меморандуму про непідвищення рівня тарифів, який був підписаний у Києві, під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, 30 вересня.

За дорученням Президента України Володимира Зеленського, Кабінет Міністрів, НВК "Нафтогаз України", Асоціація міст України та Палата місцевих влад Конгресу напрацювали Меморандум, згідно з яким до кінця опалювального сезону тарифи на тепло та гарячу воду для населення не зростатимуть.

Відповідно до Меморандуму, для населення, що отримують тепло від теплопостачальних комунальних підприємств, Уряд зафіксував ціну на газ на рівні 7, 40 грн/м3. Для бюджетних установ ціну зафіксували на рівні 13,60 грн/м3 без ПДВ, інші сфери -24,70 грн/м3.

Місцеві бюджети мають передбачити гроші на збільшення фінансування теплопостачання лікарень, садочків, шкіл, закладів культури та ін. Різницю в тарифах на тепло, пов'язану з вартістю газу, Уряд обіцяє частково компенсувати. В тім, як відбудеться компенсація та на яких умовах поки не відомо.

До участі у нараді долучився й міський голова Ігор Колихаєв, Позиція очільника Херсона у цьому питанні непохитна: "Треба створити для херсонців всі умови, щоб вони могли за бажанням легко переходити на автономне опалення".

Крім того міський голова додав, що не дивлячись на здорожчання газу в Україні та Європі, населення сплачуватиме за тогорічними тарифами. Інше питання - газ для бюджетної сфери. Для місцевого бюджету це питання стоятиме гостро, адже різниця у 7-8 тисяч гривень стане десятками мільйонів втрат, тобто Меморандум не компенсує збитки місцевого бюджету.

Заступник міського голови Оксана Руковішнікова, яка очолює робочу групу з перевірки розрахунку тарифів, запропонувала провести засідання 6 жовтня. Там розглядатимуть порядок перегляду тарифів на двох підприємствах -"Херсонтеплоенерго" та "ТЕЦ" у розрізі перерахунку складової вартості газу для бюджетної сфери. Ці підприємства коригуватимуть також тарифи для категорії "інше".

Приватні ж підприємства мають надати всі розрахунки по трьом складовим: тариф для населення, тариф для бюджетної сфери та "інше". Потім проходитимуть процедуру громадських слухань і затвердження тарифів на виконкомі.

Читайте также

Новость Херсонские депутаты с рабочим визитом находятся в Харькове
23 Сентября 2021 20:43 » Власть 0 18
Херсонские депутаты с рабочим визитом находятся в Харькове Депутаты Херсонского городского совета встретились с руководителем коммунального предприятия "Муниципальная охрана" Харьковского городского...
Новость Во дворе Херсонского горсовета состоится презентация проектов для города
27 Сентября 2021 19:28 » Власть 0 18
Во дворе Херсонского горсовета состоится презентация проектов для города Сегодня состоялось очередное заседание координационного комитета по вопросам общественного бюджета в Херсоне под председательством Ольги Спивакиной. Во...
Новость В Херсоне будет перекрыто движение транспорта
12 Октября 2021 19:53 » Власть 0 14
В Херсоне будет перекрыто движение транспорта На основании распоряжения городского головы, 14 октября, в Херсоне будет перекрыто движение транспорта в связи с проведением мероприятия "Эстафета...
Новость На полігоні Херсонщини проходить стратегічне командно-штабне навчання
28 Сентября 2021 16:11 » Власть 0 20
На полігоні Херсонщини проходить стратегічне командно-штабне навчання З 22 по 30 вересня на полігонах України, зокрема на Херсонщині проходить стратегічне командно-штабне навчання "Об'єднані зусилля - 2021" під...
Новость Для учнів херсонських шкіл перенесли осінні канікули
11 Октября 2021 20:21 » Власть 0 13
Для учнів херсонських шкіл перенесли осінні канікули Пресслужба Херсонської міської ради повідомляє, що сьогодні відбулося засідання комісії ТЕБ та НС, на якому розглянули питання укладання договорів на...

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют