gromada.ks.ua Громада
Херсон

Після зимових канікул заклади освіти Херсона працюватимуть у дистанційному форматі

6 Января 2021 11:26

Робота херсонських освітніх закладів в часи карантіну

Після зимових канікул, з 11 січня 2021 року, заклади середньої освіти, професіно - технічної освіти та позашкільної освіти м. Херсон розпочинають навчання у дистанційному форматі.

У звичайному режимі залишаються працювати дитячі садочки та два заклади спеціальної освіти.НВК №29 та спец. школа №1, дотримуючись постанови №50 від 22 серпня 2020 року, Головного державного санітарного лікаря України

Для підвищення професійної майстерності педагогів, управлінням освіти підготовлені онлайн рекомендації для керівників закладів освіти, педагогів, практичних психологів, здобувачів освіти, їхніх батьків щодо особливостей освітнього процесу та створення психологічного мікроклімату в період обмежувальних протиепідемічних заходів.

Також фахівці методичного кабінету при управлінні освіти розробили цикл вебінарів для підвищення кваліфікації педагогічних працівників із питань організації якісного освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.

Інклюзивно - ресурсні центри міста у зазначений період надаватимуть психолого - педагогічні та корекційно - розвиткові послуги дітям з особливими освітніми потребами в онлайн- режимі. Для батьків та педагогічних працівників також надаватимуться консультації в онлайн - режимі.

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют