gromada.ks.ua Громада
Репортажи

Присяга поліції в Херсоні: як це було

8 Февраля 2016 16:19

Police11

Сьогодні складали присягу на вірність українському народові 303 працівники патрульної поліції міста Херсон, які покликані служити та захищати. Молоді працівники новоствореного підрозділу приймаючи рішення про вступ на службу мали на меті працювати саме в поліції України.

Присяга на вірність українському народові. Текст присяги зачитав начальник патрульної поліції міста Херсон, лейтенант поліції Максим Ермаков.

«Я, усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю вірно служити українському народові дотримуватись Конституції та законів України. Втілювати їх у життя, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки», - присягнули всі 303 новоспечені поліцейські.

police1121

Після урочистої присяги на схилі берега Дніпра пролунав державний Гімн, та поліцейських привітали гучними оплесками та традиційними гудками від судів.

«І виникає питання у скептиків - а чого всі так радіють? Жилу золоту чи відкрили? Завод новий? А відповідь проста - ми так, крок за кроком, реалізуємо своє бажання побудувати сильну Україну - вільну, комфортну, справедливу, надійну і твою! І тут важливий кожен успіх, кожен крок вперед - і наша нова поліція, яку ми тільки почали вибудовувати. Твоя нова поліція, яка буде служити і захищати, а не карати і кришувати», - привітав поліцейських міністр МВС Арсеній Аваков.

Також, нових патрульних поліцейських привітала голова Національної поліції України Хатіа Деканоідзе. Місцева влада побажала поліцейським якісної роботи та великої наснаги у справах.

Після офіційних поздоровлень всі бажаючі почали підходити та особисто вітати поліцейських, робити спільні фото на згадку та розпитувати про усі турбуючі питання.

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют