Результати контрольної зустрічі нового складу МФК «Кристал»

5 Февраля 2021 12:45

МФК Кристалл Херсон

МФК "Кристал" розпочав підготовку до нового сезону під керівництвом Сергія Шевченка. Ряд потенційних новачків знаходяться зараз на перегляді та мали змогу проявити себе у контрольній зустрічі з ФК "Хлібороб" Нижні Торгаї.

Але гра видалася не простою для херсонців. "Хлібороб" не зважаючи на статус аматора доволі досвідчений клуб. Тож торгаївці мали змогу скористатися незіграністю нового складу команди, та завершити перший тайм на свою користь з рахунком 1:0.

У другому таймі "Хлібороб" швидко подвоїв рахунок, а в середині тайму, вдало розігравши кутовий, довели рахунок до 3:0.

Сергій Шевченко зробив ряд замін, завдяки чому Владислав Клюєв скоротив різницю голів. У херсонців був ряд небезпечних моментів аби зрівняти рахунок, але натомість "Хлібороб" збільшив свою перевагу.

Поєдинок закінчився з рахунком 1:4, на користь амторської команди.