gromada.ks.ua Громада
Власть

Керівництво Херсона робить все для створення комунального автопарку

10 Декабря 2021 16:24

Автобуси з Німеччини

Херсонський міський голова Ігор Колихаєв повідомив, що на даний час у Німеччині працює команда херсонських спеціалістів з відбору автобусів для нашої громади.

Зручний та комфортний громадський транспорт

"Як і обіцяв роблю все для того, аби найближчим часом Херсон забув про транспортну проблему як таку. Як ви пам'ятаєте, ми маємо єдиний шлях виходу з цієї ситуації - створити власний комунальний автопарк, автобуси якого обслуговуватимуть городян на всіх лініях. Сьогодні у нас лише 48 машин. Бажаємо закупити в Європі ще кілька десятків. Так, вони були у використанні. Але й коштують у рази дешевше. А до того ж наше б/в та їх - дві великі різниці. Отже зараз ми ведемо діалоги з компанією ОМR Mario Rottgen GmbH - найбільшою фірмою у цьому сегменті",- зазначив Ігор Вікторович.

Безпечні та надійні автобуси для Херсона

Автобуси, які планують завезти до Херсона (на фото), близько 10 років відпрацювали у місті Роттердам, у чудовому стані місткістю 43 місця для сидіння, 35 місць для поїздки стоячи, а також місце для людей з інвалідністю. Також вони з низькою підлогою та обладнані кондиціонерами, зручними пасажирськими сидіннями, вентиляцією салону, кнопкою зв'язку з водієм тощо.

Автобуси комфортні всередині

В этом разделе еще нет статей.

Последние комментарии

Добавьте свой комментарий

Введите текст с картинки
Каптча

Вход на сайт

  • Последнее
  • Комментируемое

Погода Четверг 11.06.15, днём

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Курсы валют